O blogu

Nazwa, tak naprawdę, przyszła sama. Myślałam o tym ile już wiem i umiem, a ile chcę się jeszcze nauczyć. Spojrzałam również na swój wzrost, na ilość zwiedzonych miejsc, na ilość przeczytanych książek i obejrzanych filmów. Stwierdziłam, że jest ich niewiele, w porównaniu do tego, ile istnieje na świecie rzeczy, krajów i czynności do wykonania. Stąd nazwa bloga – niewiele.

Chęć prowadzenia bloga narodziła się w mojej głowie podczas rozmyślania, gdzie mogę spisać moje wszystkie rozterki, nowo poznane ciekawostki, listy rzeczy, które chciałabym zrobić, czy wspomnienia z podróży i wiele innych. Chciałabym dzielić się z Wami tym wszystkim, ale i prezentować moje osiągnięcia, cieszyć się z Waszych i moich sukcesów. Między innymi, dlatego założyłam tę stronę.

Ostatnim i jednym z najważniejszych powodów była chęć rozwoju – w pisaniu, w kontaktach międzyludzkich, w uczeniu się systematyczności. Te rzeczy są moją motywacją do prowadzenia tego bloga i liczę na to, że z pomocą przyszłych czytelników, osiągnę zamierzone cele. Chcę podjąć to wyzwanie i nie poddać się w połowie drogi.

Reklamy